Gymnázium, Havířov-Město, Komenského 2, příspěvková organizace
Suplování:
<<
v
>>
 
Suplování: Čtvrtek 27.6.2019
Nepřítomné třídy012345678910
1.AOdpaOdpaOdpaKinoKinoKinoOdpaOdpaOdpa
1.GŠkAkŠkAkŠkAkKinoKinoKino
2.AOdpaOdpaOdpaKinoKinoKinoOdpaOdpaOdpa
2.BOdpaOdpaOdpaKinoKinoKinoOdpaOdpaOdpa
2.GOdpaOdpaOdpaKinoKinoKinoOdpaOdpaOdpa
3.AŠkAkŠkAkŠkAkŠkAkŠkAkŠkAkŠkAkŠkAkŠkAkŠkAkŠkAk
3.GOdpaOdpaOdpaKinoKinoKinoOdpaOdpaOdpa
4.AOdpaOdpaOdpaOdpaOdpaOdpaOdpaOdpaOdpaOdpaOdpa
4.BOdpaOdpaOdpaOdpaOdpaOdpaOdpaOdpaOdpaOdpaOdpa
4.GOdpaOdpaOdpaKinoKinoKinoOdpaOdpaOdpa
5.GOdpaOdpaOdpaKinoKinoKinoOdpaOdpaOdpa
6.GOdpaOdpaOdpaKinoKinoKinoOdpaOdpaOdpa
7.GŠkAkŠkAkŠkAkŠkAkŠkAkŠkAkŠkAkŠkAkŠkAkŠkAkŠkAk
8.GOdpaOdpaOdpaOdpaOdpaOdpaOdpaOdpaOdpaOdpaOdpa
Nepřítomní učitelé012345678910
Bouchalová Alexandra(Sam)---......-----
Dočkalová Eva(Sam)-....-..-..----
Fajkusová Dobruše(ŠkAk)......
Fikáčková Irena(ŠkAk)-....
Gwóźdź Daniel(ŠkAk)-............-....-
Chlebečková Hana(Dov)-........------
Janečková Jindřiška(ŠkAk)..--
Kotašková Taťána(L)-............----
Mokrošová Sylva(ŠkAk)--..
Pilch Tomáš(ŠkAk)........-..
Polák David(ŠkAk)-..........--....-
Richterová Magda(ŠkAk)-....
Sedlařík Jiří(ŠkAk)-....-....-----
Smilovský Libor(ŠkAk)......
Supík Adam(ŠkAk)-....
Šigutová Kateřina(ŠkAk)-----....-....-
Tomis Vít(ŠkAk)-....
Vicianová Barbora(Dov)-..............----
Vykrentová Martina(Sam)-......-..-----
Místnosti mimo provoz012345678910
PRIBlokBlokBlok
Změny v rozvrzích učitelů:
Adamovská Petra1. hododpadáTv3.A (Tvd)
2. hododpadáTv3.A (Tvd)
3. hododpadáTv6.G (Tvd)
4. hododpadáTv1.G (Tvd)
5. hododpadáC2.G (Cpd)
6. hododpadáC2.G (Cph)
Böhm Pavel2. hododpadáM4.A
4. hododpadáM4.B
Bouchalová Monika3. hododpadáF2.B
4. hododpadáF2.A
6. hododpadáF4.A
8. hododpadáSeF8.G (SeF)+
9. hododpadáSeF4.A (SeF)+
Fajkusová Dobruše1. hododpadáC7.G
2. hododpadáC3.G
3. hododpadáVv1.G (Vvh)
8. hododpadáSeCj4.B (SCj)
9. hododpadáSeCj4.B (SCj)
4.-6. hod Školní akce
Fikáčková Irena1. hododpadáM8.G
3. hododpadáF2.G
4.-6. hod Školní akce
Gwóźdź Daniel0.-10. hod Školní akce
Chupáč Aleš1. hododpadáBi4.B
3. hododpadáBi1.A
5. hododpadáCh3.A
6. hododpadáCh8.G
Janečková Jindřiška2. hododpadáM4.G
3. hododpadáM3.A
4.-6. hod Školní akce
Kleslo Tomáš2. hododpadáNj1.G (Nj)
5. hododpadáNj2.B (Nj)
6. hododpadáNj4.B (Nj)
Mokrošová Sylva1. hododpadáHv6.G (Hv)
2. hododpadáHv6.G (Hv)
3. hododpadáHv1.G (Hvd)
4.-6. hod Školní akce
Müllerová Tereza4. hododpadáAj1.A (Aj1)
5. hododpadáAj6.G (Aj2)
Nogová Šárka1. hododpadáVv6.G (Vv)
2. hododpadáVv6.G (Vv)
Pilch Tomáš1.-6. hod Školní akce
Polák David0.-10. hod Školní akce
Pufferová Yvona3. hododpadáBi5.G
5. hododpadáBi5.G (Bips)
6. hododpadáBi5.G (Bips)
8. hododpadáSeBi3.A (SeB)
9. hododpadáSeBi3.A (SeB)
Richterová Magda1. hododpadáNj3.G (Nj)
2. hododpadáNj2.A (Nj)
3. hododpadáNj4.A (Nj)
4.-6. hod Školní akce
Sedlařík Jiří0.-10. hod Školní akce
Smilovský Libor4.-6. hod Školní akce
Studnická Radka1. hododpadáIvt1.A (Ivtd)
2. hododpadáIvt1.A (Ivtd)
6. hododpadáIvt2.A (Ivtd)
8. hododpadáIvt1.A (Ivth)
9. hododpadáIvt1.A (Ivth)
Supík Adam4.-6. hod Školní akce
Šebesta Dalimil1. hododpadáAj2.A (Ajn)
2. hododpadáAj2.B (Aj2)
4. hododpadáAj3.G (Aj1)
6. hododpadáSj4.G (Sj)
Šigutová Kateřina0.-10. hod Školní akce
Šimek Petr3. hododpadáZsv4.B
4. hododpadáZsv4.A
8. hododpadáSvs4.A (Svs)
9. hododpadáSvs4.A (Svs)
Tabášková Jana2. hododpadáAj2.G (Aj2)
3. hododpadáAj8.G (Aj1)
4. hododpadáAj3.G (Aj2)
5. hododpadáAj4.B (Aj1)
Tomis Vít1. hododpadáM2.B
2. hododpadáF7.G
4.-6. hod Školní akce
Unucková Šárka1. hododpadáAj4.A (Aj1)
2. hododpadáAj2.G (Aj1)
4. hododpadáAj5.G (Aj1)
5. hododpadáAj6.G (Aj1)
6. hododpadáAj7.G (Aj2)
Změny v rozvrzích tříd:
1.A1.-3., 7.-9. hod Odpadá
4.-6. hod Kino
1.G1.-3. hod Školní akce
4.-6. hod Kino
2.A1.-3., 7.-9. hod Odpadá
4.-6. hod Kino
2.B1.-3., 7.-9. hod Odpadá
4.-6. hod Kino
2.G1.-3., 7.-9. hod Odpadá
4.-6. hod Kino
3.A0.-10. hod Školní akce
3.G1.-3., 7.-9. hod Odpadá
4.-6. hod Kino
4.A0.-10. hod Odpadá
4.B0.-10. hod Odpadá
4.G1.-3., 7.-9. hod Odpadá
4.-6. hod Kino
5.G1.-3., 7.-9. hod Odpadá
4.-6. hod Kino
6.G1.-3., 7.-9. hod Odpadá
4.-6. hod Kino
7.G0.-10. hod Školní akce
8.G0.-10. hod Odpadá
Pedagogický dohled u třídy:
1.A, 4.-6.hod - Tomis Vít
1.G, 4.-6.hod - Pilch Tomáš
2.A, 4.-6.hod - Richterová Magda
2.B, 4.-6.hod - Mokrošová Sylva
2.G, 4.-6.hod - Fikáčková Irena
3.G, 4.-6.hod - Fajkusová Dobruše
4.G, 4.-6.hod - Janečková Jindřiška
5.G, 4.-6.hod - Supík Adam
6.G, 4.-6.hod - Smilovský Libor