Gymnázium, Havířov-Město, Komenského 2, příspěvková organizace
Suplování:
<<
v
>>
 
Suplování: Pondělí 26.6.2017
Nepřítomné třídy012345678910
1.ADivDivDivDivDivDiv
1.GŠkolŠkolŠkolŠkolŠkolŠkol
2.AŠkolŠkolŠkolŠkolŠkolŠkol
2.BŠkolŠkolŠkolŠkolŠkolŠkol
2.GŠkolŠkolŠkolŠkolŠkolŠkol
3.AŠkolŠkolŠkolŠkolŠkolŠkol
3.GŠkolŠkolŠkolŠkolŠkolŠkol
4.AMatMatMatMatMatMatMatMatMatMat
4.GŠkolŠkolŠkolŠkolŠkolŠkol
5.GŠkolŠkolŠkolŠkolŠkolŠkol
7.GŠkolŠkolŠkolŠkolŠkolŠkol
8.GMatMatMatMatMatMatMatMatMatMat
Nepřítomní učitelé012345678910
Bouchalová Alexandra(ŠkAk)--........
Bouchalová Monika(ŠkAk)......-....
Fajkusová Dobruše(ŠkAk)....-......
Fikáčková Irena(ŠkAk)............
Chlebečková Hana(ŠkAk)--......-
Kleslo Tomáš(ŠkAk)--..-....
Polák David(ŠkAk)....-..-..
Sedlařík Jiří(ŠkAk)--........
Smilovský Libor(ŠkAk)-....---
Supík Adam(ŠkAk)..........-..
Šebesta Dalimil(ŠkAk)..........-
Tabášková Jana(Stud)....Kot......
Změny v rozvrzích učitelů:
Adamovská Petra2. hododpadáC8.G
3. hododpadáTv8.G (Tvd)
4. hododpadáTv8.G (Tvd)
Böhm Pavel1. hododpadáM8.G
2. hododpadáM2.A
5. hododpadáM2.B
Bouchalová Alexandra8. hododpadáSeM7.G (SeM)+zrušeno
9. hododpadáSeM3.A (SeM)+zrušeno
1.-6. hod Školní akce
Bouchalová Monika8. hododpadáIvt1.A (Ivth)zrušeno
9. hododpadáIvt1.A (Ivth)zrušeno
1.-6. hod Školní akce
Dočkalová Eva1. hododpadáSj2.G (Sj)
2. hododpadáSj1.G (Sj)
3. hododpadáSj4.G (Sj)
4. hododpadáSj5.G (Sj)
6. hododpadáSj2.B (Sj)
Fajkusová Dobruše1.-6. hod Školní akce
Fikáčková Irena1.-6. hod Školní akce
Gwóźdź Daniel1. hododpadáTv4.A (Tvd)
2. hododpadáTv4.A (Tvd)
Havajová Zdeňka1. hododpadáRj2.G (Rj)
2. hododpadáNj1.G (Nj)
3. hododpadáNj4.G (Nj)
4. hododpadáNj5.G (Nj)
Chlebečková Hana1.-6. hod Školní akce
Chupáč Aleš2. hododpadáCh1.A
4. hododpadáCh4.G
5. hododpadáCh1.A (Chps)
6. hododpadáCh1.A (Chps)
8. hododpadáSeBi3.A (SeBi)zrušeno
9. hododpadáSeBi3.A (SeBi)zrušeno
Irein Martin2. hododpadáIvt2.B (Ivtd)
5. hododpadáIvt8.G (IvA1)
Janečková Jindřiška1. hododpadáM1.A
4. hododpadáM2.G
6. hododpadáM4.A
Kleslo Tomáš1.-6. hod Školní akce
Kotašková Taťána1. hododpadáAj1.G (Aj2)
2. hododpadáAj4.G (Aj2)
3. hodspojeno (Tab Stud)Aj6.G (Aj1)(TER)
4. hododpadáAj3.G (Aj1)
5. hododpadáAj8.G (Aj2)
Kučerová Radmila1. hododpadáC3.G
5. hododpadáVv3.G (Vvs)
6. hododpadáVv3.G (Vvs)
Lukáš Martin1. hododpadáAj5.G (Aj2)
3. hododpadáAj2.A (Aj1)
4. hododpadáAj4.A (Aj1)
Křáková Veronika3. hododpadáCh7.G (ChpS)
4. hododpadáCh7.G (ChpS)
Mokrošová Sylva1. hododpadáC2.A
3. hododpadáC4.A
Pilch Tomáš1. hododpadáD7.G
5. hododpadáD2.G
6. hododpadáZsv5.G
Polák David8. hododpadáTv1.A (Tvd)zrušeno
9. hododpadáTv1.A (Tvd)zrušeno
1.-6. hod Školní akce
Pufferová Yvona1. hododpadáCh3.A (ChpS)
2. hododpadáCh3.A (ChpS)
4. hododpadáCh2.B
5. hododpadáBi1.A (Bips)
6. hododpadáBi1.A (Bips)
Sedlařík Jiří8. hododpadáSeD8.G (SeD)+
9. hododpadáSeD4.A (SeD)+
1.-6. hod Školní akce
Smilovský Libor8. hododpadáSeBi8.G (SeBi)
9. hododpadáSeBi8.G (SeBi)
1.-6. hod Školní akce
Supík Adam1.-6. hod Školní akce
Šebesta Dalimil1.-6. hod Školní akce
Šigutová Kateřina1. hododpadáM4.G
2. hododpadáM5.G
3. hododpadáBi2.G
5. hododpadáBi1.G
6. hododpadáBi7.G
8. hododpadáBi5.Gzrušeno
Šimek Petr3. hododpadáD2.B
Změny v rozvrzích tříd:
1.A8. hodIvtIvthodpadá(BoM)
8. hodTvTvdodpadá(Pol)
9. hodIvtIvthodpadá(BoM)
9. hodTvTvdodpadá(Pol)
1.-6. hod Divadlo
1.G1.-6. hod Školní akce
2.A1.-6. hod Školní akce
2.B1.-6. hod Školní akce
2.G1.-6. hod Školní akce
3.A8. hodSeMSeModpadá(BoA)
8. hodSeBiSeBiodpadá(Chup)
9. hodSeBiSeBiodpadá(Chup)
9. hodSeMSeModpadá(BoA)
1.-6. hod Školní akce
3.G1.-6. hod Školní akce
4.A0.-9. hod Maturitní třída
4.G1.-6. hod Školní akce
5.G8. hodBiodpadá(Šig)
1.-6. hod Školní akce
6.G1. hodModpadá(Fik)
3. hodAjAj1(TER)spojíKotašková Taťána(Tab)
6. hodFodpadá(BoA)
7.G8. hodSeMSeModpadá(BoA)
9. hodSeMSeModpadá(BoA)
1.-6. hod Školní akce
8.G0.-9. hod Maturitní třída
Pedagogický dohled u třídy:
1.A, 1.-6.hod - Sedlařík Jiří, Šebesta Dalimil
1.G, 1.-6.hod - Fajkusová Dobruše
2.A, 1.-6.hod - Polák David
2.B, 1.-6.hod - Kleslo Tomáš
2.G, 1.-6.hod - Chlebečková Hana
3.A, 1.-6.hod - Bouchalová Monika
3.G, 1.-6.hod - Supík Adam
4.G, 1.-6.hod - Smilovský Libor
5.G, 1.-6.hod - Fikáčková Irena
7.G, 1.-6.hod - Bouchalová Alexandra