Gymnázium, Havířov-Město, Komenského 2, příspěvková organizace
Suplování:
<<
v
>>
 
Suplování: Úterý 30.6.2020
Nepřítomné třídy012345678910
1.AOdpaOdpaTHTHOdpaOdpaOdpaOdpaOdpaOdpaOdpa
1.BOdpaOdpaTHTHOdpaOdpaOdpaOdpaOdpaOdpaOdpa
1.GOdpaOdpaTHTHOdpaOdpaOdpaOdpaOdpaOdpaOdpa
2.AOdpaOdpaTHTHOdpaOdpaOdpaOdpaOdpaOdpaOdpa
2.GOdpaOdpaTHTHOdpaOdpaOdpaOdpaOdpaOdpaOdpa
3.AOdpaOdpaTHTHOdpaOdpaOdpaOdpaOdpaOdpaOdpa
3.BOdpaOdpaTHTHOdpaOdpaOdpaOdpaOdpaOdpaOdpa
3.GOdpaOdpaTHTHOdpaOdpaOdpaOdpaOdpaOdpaOdpa
4.AMatMatMatMatMatMatMatMatMatMatMat
4.GOdpaOdpaTHTHOdpaOdpaOdpaOdpaOdpaOdpaOdpa
5.GOdpaOdpaTHTHOdpaOdpaOdpaOdpaOdpaOdpaOdpa
6.GOdpaOdpaTHTHOdpaOdpaOdpaOdpaOdpaOdpaOdpa
7.GOdpaOdpaTHTHOdpaOdpaOdpaOdpaOdpaOdpaOdpa
8.GMatMatMatMatMatMatMatMatMatMatMat
Nepřítomní učitelé012345678910
Adamovská Petra(TH)....
Bouchalová Alexandra(TH)..-
Dočkalová Eva(TH)-..
Fajkusová Dobruše(TH)....
Fikáčková Irena(TH)-..
Gwóźdź Daniel(TH)......
Chlebečková Hana(TH)....
Mokrošová Sylva(TH)....
Smilovský Libor(TH)..-
Studnická Radka(TH)-..
Supík Adam(TH)..-
Tomis Vít(TH)--
Změny v rozvrzích učitelů:
Adamovská Petra1. hododpadáTv1.G (Tvd)
4. hododpadáC1.G
5. hododpadáC3.G
8. hododpadáTv2.G (Tvd)
2.-3. hod Třídnická hodina
Böhm Pavel1. hododpadáM1.B
3. hododpadáM5.G
Bouchalová Alexandra4. hododpadáM2.G
5. hododpadáIvt5.G (Ivtd)
6. hododpadáIvt5.G (Ivtd)
8. hododpadáIvt1.B (Ivtd)
9. hododpadáIvt1.B (Ivtd)
2.-3. hod Třídnická hodina
Bouchalová Monika3. hododpadáF3.A
4. hododpadáF3.B
Dočkalová Eva4. hododpadáC3.A
5. hododpadáSj3.A (Sj)
6. hododpadáSj8.G (Sj)
2.-3. hod Třídnická hodina
Fajkusová Dobruše4. hododpadáVv4.G (Vvl)
5. hododpadáC1.B
6. hododpadáAj1.B (Aj1)
2.-3. hod Třídnická hodina
Fikáčková Irena1. hododpadáF2.G
4. hododpadáF2.A (Fpl)
5. hododpadáF7.G (Fpl)
6. hododpadáF7.G (Fpl)
2.-3. hod Třídnická hodina
Gwóźdź Daniel1. hododpadáOv3.G
5. hododpadáZsv3.B
8. hododpadáTv2.A (Tvh)
2.-3. hod Třídnická hodina
Chlebečková Hana1. hododpadáAj6.G (Aj2)
4. hododpadáC5.G
6. hododpadáAj1.B (Aj2)
2.-3. hod Třídnická hodina
Chupáč Aleš2. hododpadáCh4.A
3. hododpadáBi2.A (Bipl)
4. hododpadáBi2.A (Bipl)
5. hododpadáCh7.G (Chpl)
6. hododpadáCh7.G (Chpl)
8. hododpadáSeCh3.B (SCh1)+
9. hododpadáSeCh3.B (SCh1)+
Janečková Jindřiška1. hododpadáBi3.B
2. hododpadáM7.G
5. hododpadáM4.A
6. hododpadáBi2.G
8. hododpadáBi1.A
Kleslo Tomáš3. hododpadáNj7.G (Nj)
4. hododpadáNj1.A (Nj)
5. hododpadáNj2.G (Nj)
6. hododpadáNj3.B (Nj)
Kotašková Taťána3. hododpadáAj3.B (Aj1)
5. hododpadáAj8.G (Aj1)
6. hododpadáAj2.A (Aj2)
Mokrošová Sylva4. hododpadáHv4.G (Hvl)
5. hododpadáHv1.A (Hv)
6. hododpadáHv1.A (Hv)
2.-3. hod Třídnická hodina
Müllerová Tereza5. hododpadáAj4.G (Aj1)
6. hododpadáAj2.A (Aj1)
Nogová Šárka1. hododpadáDu4.A (Du1)
5. hododpadáVv1.A (Vv)
6. hododpadáVv1.A (Vv)
Pilch Tomáš1. hododpadáD7.G
2. hododpadáZsv3.A
3. hododpadáZsv8.G
4. hododpadáD8.G
Polák David1. hododpadáZ5.G
2. hododpadáZ2.G
3. hododpadáTv3.G (Tvh)
4. hododpadáTv3.G (Tvh)
5. hododpadáTv5.G (Tvh)
6. hododpadáTv5.G (Tvh)
8. hododpadáTv2.A (Tvd)
9. hododpadáTv6.G (Tvd)
Pufferová Yvona1. hododpadáCh2.A
4. hododpadáBi4.A
5. hododpadáBi6.G
Richterová Magda0. hododpadáRj5.G (Rj)
2. hododpadáNj3.G (Nj)
3. hododpadáNj1.B (Nj)
4. hododpadáRj1.A (Rj)
5. hododpadáNj3.A (Nj)
6. hododpadáNj8.G (Nj)
Sedlařík Jiří3. hododpadáD4.A
6. hododpadáD3.G
8. hododpadáSeD3.B (SeD)+
9. hododpadáSeD3.B (SeD)+
Smilovský Libor0. hododpadáSeZ8.G (SeZ)+
1. hododpadáSeZ8.G (SeZ)+
4. hododpadáBi7.G
6. hododpadáZ1.G
2.-3. hod Třídnická hodina
Studnická Radka1. hododpadáSeMI4.A (SeMI)+
4. hododpadáIvt3.G (Ivtd)
2.-3. hod Třídnická hodina
Supík Adam1. hododpadáZ3.A
9. hododpadáTv6.G (Tvh)
2.-3. hod Třídnická hodina
Šebesta Dalimil0. hododpadáSj5.G (Sj)
1. hododpadáAj1.A (Aj1)
3. hododpadáAj3.B (Aj2)
6. hododpadáAj4.A (Aj1)
Šigutová Kateřina1. hododpadáM1.G (Mph)
2. hododpadáM8.G
3. hododpadáM1.G (Mpd)
5. hododpadáBi1.G
6. hododpadáM4.G
8. hododpadáSeBi8.G (SeB)
9. hododpadáSeBi8.G (SeB)
Šimek Petr2. hododpadáZsv1.A
3. hododpadáD1.A
4. hododpadáZsv1.B
Tabášková Jana1. hododpadáAj1.A (Aj2)
3. hododpadáAj2.G (Aj1)
5. hododpadáAj4.G (Aj2)
6. hododpadáAj4.A (Aj2)
Tomis Vít5. hododpadáM2.A
6. hododpadáF6.G
2.-3. hod Třídnická hodina
Unucková Šárka1. hododpadáAj6.G (Aj1)
2. hododpadáAj5.G (Aj2)
3. hododpadáAj2.G (Aj2)
5. hododpadáAj8.G (Aj2)
Vicianová Barbora1. hododpadáCh4.G
4. hododpadáCh6.G
6. hododpadáCh3.A
Vykrentová Martina2. hododpadáSj3.G (Sj)
3. hododpadáSj1.B (Sj)
5. hododpadáSj2.G (Sj)
6. hododpadáSj3.B (Sj)
Změny v rozvrzích tříd:
1.A2.-3. hod Třídnická hodina
0.-1., 4.-10. hod Odpadá
1.B2.-3. hod Třídnická hodina
0.-1., 4.-10. hod Odpadá
1.G2.-3. hod Třídnická hodina
0.-1., 4.-10. hod Odpadá
2.A2.-3. hod Třídnická hodina
0.-1., 4.-10. hod Odpadá
2.G2.-3. hod Třídnická hodina
0.-1., 4.-10. hod Odpadá
3.A2.-3. hod Třídnická hodina
0.-1., 4.-10. hod Odpadá
3.B2.-3. hod Třídnická hodina
0.-1., 4.-10. hod Odpadá
3.G2.-3. hod Třídnická hodina
0.-1., 4.-10. hod Odpadá
4.A0.-10. hod Maturitní třída
4.G2.-3. hod Třídnická hodina
0.-1., 4.-10. hod Odpadá
5.G2.-3. hod Třídnická hodina
0.-1., 4.-10. hod Odpadá
6.G2.-3. hod Třídnická hodina
0.-1., 4.-10. hod Odpadá
7.G2.-3. hod Třídnická hodina
0.-1., 4.-10. hod Odpadá
8.G0.-10. hod Maturitní třída