Gymnázium, Havířov-Město, Komenského 2, příspěvková organizace
Suplování:
<<
v
>>
 
Suplování: Pátek 28.6.2019
Nepřítomné třídy012345678910
1.ATH
1.GTH
2.ATH
2.BTH
2.GTH
3.AŠkAkŠkAkŠkAkŠkAkŠkAkŠkAkŠkAkŠkAkŠkAkŠkAkŠkAk
3.GTH
4.AOdpaOdpaOdpaOdpaOdpaOdpaOdpaOdpaOdpaOdpaOdpa
4.BOdpaOdpaOdpaOdpaOdpaOdpaOdpaOdpaOdpaOdpaOdpa
4.GTH
5.GTH
6.GTH
7.GŠkAkŠkAkŠkAkŠkAkŠkAkŠkAkŠkAkŠkAkŠkAkŠkAkŠkAk
8.GOdpaOdpaOdpaOdpaOdpaOdpaOdpaOdpaOdpaOdpaOdpa
Nepřítomní učitelé012345678910
Gwóźdź Daniel(ŠkAk)-....-....-----
Chlebečková Hana(Dov)-..-....-..----
Polák David(ŠkAk)-......-......----
Sedlařík Jiří(ŠkAk)-......-....----
Šigutová Kateřina(ŠkAk)-----....----
Vicianová Barbora(Dov)-..-....------
Vykrentová Martina(Sam)-......>>------
Změny v rozvrzích učitelů:
Adamovská Petra2. hododpadáC2.Gzrušeno
3. hododpadáC8.G
4. hododpadáC8.G
5. hododpadáTv2.G (Tvd)zrušeno
Bouchalová Alexandra1. hododpadáIvt4.G (Ivtd)
2. hododpadáIvt4.G (Ivtd)zrušeno
4. hododpadáM1.Gzrušeno
Dočkalová Eva1. hododpadáSj8.G (Sj)
2. hododpadáC2.Azrušeno
4. hododpadáSj7.G (Sj)zrušeno
5. hododpadáSj6.G (Sj)zrušeno
6. hododpadáC1.Gzrušeno
Fajkusová Dobruše1. hododpadáC4.B
2. hododpadáC4.B
3. hododpadáC3.Gzrušeno
5. hododpadáC7.Gzrušeno
Fikáčková Irena2. hododpadáM8.G
3. hododpadáF1.Gzrušeno
4. hododpadáF3.Gzrušeno
6. hododpadáF6.Gzrušeno
Gwóźdź Daniel0.-10. hod Školní akce
Janečková Jindřiška1. hododpadáM6.G
2. hododpadáM3.Azrušeno
3. hododpadáM4.Gzrušeno
5. hododpadáBi2.Azrušeno
6. hododpadáBi2.Bzrušeno
Kleslo Tomáš1. hododpadáNj1.G (Nj)
3. hododpadáNj1.A (Nj)zrušeno
4. hodpřesun >>Nj5.G (Nj)na 24.6. 3. hod
5. hododpadáNj6.G (Nj)zrušeno
6. hododpadáNj3.A (Nj)zrušeno
Kotašková Taťána2. hododpadáAj7.G (Aj1)zrušeno
5. hododpadáAj2.B (Aj1)zrušeno
Mokrošová Sylva1. hododpadáHv2.B (Hv)
2. hododpadáHv2.B (Hv)zrušeno
3. hododpadáHv2.G (Hvh)zrušeno
4. hododpadáC2.Bzrušeno
6. hododpadáHv2.G (Hvd)zrušeno
Nogová Šárka1. hododpadáVv2.B (Vv)
2. hododpadáVv2.B (Vv)zrušeno
3. hododpadáVv2.G (Vvd)zrušeno
4. hododpadáVv2.G (Vvd)zrušeno
5. hododpadáVv2.G (Vvh)zrušeno
6. hododpadáVv2.G (Vvh)zrušeno
Pilch Tomáš1. hododpadáD7.G
3. hododpadáZsv7.Gzrušeno
4. hododpadáD6.Gzrušeno
5. hododpadáD1.Azrušeno
6. hododpadáZsv2.Azrušeno
Polák David0.-10. hod Školní akce
Pufferová Yvona4. hododpadáCh4.B
5. hododpadáSeCh4.B (SCh1)+
6. hododpadáSeCh4.A (SCh1)+
Richterová Magda1. hododpadáNj8.G (Nj)
2. hododpadáNj4.A (Nj)
4. hododpadáNj7.G (Nj)zrušeno
Sedlařík Jiří0.-10. hod Školní akce
Smilovský Libor1. hododpadáZ3.A
2. hododpadáBi6.Gzrušeno
3. hododpadáBi4.A
4. hododpadáZ1.Azrušeno
6. hododpadáZ3.Gzrušeno
Studnická Radka3. hododpadáIvt2.B (Ivth)zrušeno
4. hododpadáIvt4.A (IvA1)
Supík Adam1. hododpadáTv4.G (Tvh)
2. hododpadáTv4.G (Tvh)zrušeno
3. hododpadáTv2.B (Tvd)zrušeno
4. hododpadáZ2.Azrušeno
Šebesta Dalimil3. hododpadáAj3.A (Aj1)zrušeno
5. hododpadáAj2.B (Aj2)zrušeno
6. hododpadáSj3.A (Sj)zrušeno
Šigutová Kateřina0.-10. hod Školní akce
Tabášková Jana1. hododpadáAj2.G (Aj2)
3. hododpadáAj3.A (Aj2)zrušeno
5. hododpadáAj1.G (Aj1)zrušeno
6. hododpadáAj4.G (Aj2)zrušeno
Tomis Vít1. hododpadáM2.A
2. hododpadáF5.Gzrušeno
3. hododpadáF4.B
5. hododpadáF4.Gzrušeno
6. hododpadáM1.Azrušeno
Unucková Šárka1. hododpadáAj2.G (Aj1)
2. hododpadáAj7.G (Aj2)zrušeno
3. hododpadáAj5.G (Aj1)zrušeno
5. hododpadáAj1.G (Aj2)zrušeno
Změny v rozvrzích tříd:
1.A2. hodCodpadá(Sed)
3. hodNjNjodpadá(Kle)
3. hodSjSjodpadá(Vyk)
4. hodZodpadá(Smi)
5. hodDodpadá(Pil)
6. hodModpadá(Tom)
1. hod Třídnická hodina
1.G2. hodZodpadá(Pol)
3. hodFodpadá(Fik)
4. hodModpadá(BoA)
5. hodAjAj1odpadá(Tab)
5. hodAjAj2odpadá(Unu)
6. hodCodpadá(Doc)
1. hod Třídnická hodina
2.A2. hodCodpadá(Doc)
3. hodChodpadá(Vic)
4. hodZodpadá(Sup)
5. hodBiodpadá(Jač)
6. hodZsvodpadá(Pil)
1. hod Třídnická hodina
2.B2. hodHvHvodpadá(Mok)
2. hodVvVvodpadá(Nog)
3. hodTvTvdodpadá(Sup)
3. hodIvtIvthodpadá(Stu)
4. hodCodpadá(Mok)
5. hodAjAj1odpadá(Kot)
5. hodAjAj2odpadá(Seb)
6. hodBiodpadá(Jač)
1. hod Třídnická hodina
2.G2. hodCodpadá(APe)
3. hodHvHvhodpadá(Mok)
3. hodVvVvdodpadá(Nog)
4. hodVvVvdodpadá(Nog)
4. hodTvTvhodpadá(Pol)
5. hodVvVvhodpadá(Nog)
5. hodTvTvdodpadá(APe)
6. hodHvHvdodpadá(Mok)
6. hodVvVvhodpadá(Nog)
1. hod Třídnická hodina
3.A2. hodModpadá(Jač)
3. hodAjAj1odpadá(Seb)
3. hodAjAj2odpadá(Tab)
4. hodZsvodpadá(Gwo)
5. hodDodpadá(Sed)
6. hodNjNjodpadá(Kle)
6. hodSjSjodpadá(Seb)
0.-10. hod Školní akce
3.G2. hodOvodpadá(Gwo)
3. hodCodpadá(Faj)
4. hodFodpadá(Fik)
5. hodModpadá(Šig)
6. hodZodpadá(Smi)
1. hod Třídnická hodina
4.A0.-10. hod Odpadá
4.B0.-10. hod Odpadá
4.G2. hodIvtIvtdodpadá(BoA)
2. hodTvTvhodpadá(Sup)
3. hodModpadá(Jač)
4. hodChodpadá(Vic)
5. hodFodpadá(Tom)
6. hodAjAj1odpadá(Chle)
6. hodAjAj2odpadá(Tab)
1. hod Třídnická hodina
5.G2. hodFodpadá(Tom)
3. hodAjAj1odpadá(Unu)
3. hodAjAj2odpadá(Chle)
4. hodNjNjpřesun >>na 24.6. 3. hod
4. hodFjFjpřesun >>na 24.6. 3. hod
5. hodZsvodpadá(Gwo)
6. hodDodpadá(Sed)
1. hod Třídnická hodina
6.G2. hodBiodpadá(Smi)
3. hodCodpadá(Sed)
4. hodDodpadá(Pil)
5. hodNjNjodpadá(Kle)
5. hodSjSjodpadá(Doc)
6. hodFodpadá(Fik)
1. hod Třídnická hodina
7.G2. hodAjAj1odpadá(Kot)
2. hodAjAj2odpadá(Unu)
3. hodZsvodpadá(Pil)
4. hodNjNjodpadá(Rich)
4. hodSjSjodpadá(Doc)
5. hodCodpadá(Faj)
6. hodModpadá(Šig)
0.-10. hod Školní akce
8.G0.-10. hod Odpadá